Marymont : Inter i podsumowanie rundy.

W ubiegły weekend rozegraliśmy ostatnie spotkanie z zespołem Marymontu i pomimo słabej gry,zwycięstwem 2:0 zakończyliśmy rundę. Na razie w tabeli jesteśmy na miejscu dziewiątym, ale jeszcze może się to zmienić, ponieważ będące na miejscach 10 i 11 z małą stratą punktową Victoria Zerzeń i nasi ostatni rywale mają jeszcze do rozegrania odpowiednio 1 i 2 zaległe mecze. W związku z tym nadal mają szansę nas wyprzedzić.

Rundę zaczęliśmy od zmasakrowania beniaminków ze Sparty Marki. Podniosło to nasze morale, ale niestety również spowodowało rozprężenie w naszych szeregach.  w kolejnych meczach zagraliśmy poniżej swoich możliwości i dostaliśmy 2 sromotne łomoty odpowiednio od GKP 7 i od Kamionka 6 do 0. Kolejne spotkanie to nierówna gra, pierwsza połowa tragiczna, w drugiej niemalże odrobiliśmy czterobramkową stratę.  Później znów przeciętne mecze i porażka z AszWojem Rembertów 0:2 na własnym boisku oraz z Amigos 1:4 na wyjeździe. Po tej porażce w końcu coś ruszyło na dobre, i tylko swojej nieskuteczności zawdzięczamy brak kompletu punktów w kolejnych spotkaniach. Zremisowaliśmy z AP Brychczy, przegraliśmy z RKS Wygodą i MKS Polonią, a ograliśmy obie Victorie i Marymont.

Wszystko to sprawia, że rundę jesienną kończymy nisko w tabeli, ze stratą przynajmniej szesnastu punktów do miejsca premiowanego awansem. Żeby udało nam się to odrobić, musiałby chyba wydarzyć się cud.

Na koniec garść statystyk:

Najlepszym strzelcem tej rundy jest Łukasz Węgrzyniak, który zanotował 6 trafień. Tuż za nim, z pięcioma bramkami znaleźli się Pablo oraz Michał Kleindienst.
Wszyscy trzej nasi bramkarze odnotowali po jednym czystym koncie.
Najwięcej minut (885) na boisku spędził Łukasz Węgrzyniak, drugi w kolejności Tomasz Tomczykiewicz grał piętnaście minut mniej (870). Tuż pod granicą 800 minut znalazł się Piotr Spinek (796).