Sparing z Błyskawicą

Błyskawica Warszawa 6 - 3 Inter Warszawa(do przerwy 3 - 3)

Dziewiątego lutego zmierzyliśmy się z A-klasowym rywalem, Błyskawicą Warszawa. Mecz zaczął się o 14:55, a już po 10 minutach mogliśmy cieszyć się z prowadzenia. Adrian Dadas po rajdzie lewą stroną boiska świetnym podaniem obsłużył Wojciecha Jankowskiego, który w sytuacji sam na sam wyczekał bramkarza i skierował piłkę do siatki. Niestety pięć minut później po ręce Adriana sędzia odgwizał rzut karny, a na bramkę zamienił go napastnik gospodarzy.  W 22 minucie spotkania po raz kolejny wyszliśmy na prowadzenie. Po kombinacyjnej akcji całego zespołu bramke zdobył Piotr Bujalski, a asystował Michał Kleindienst.  W 28 minucie Błyskawica znów wyrównała, a my znów ruszyliśmy do ataku, który przyniósł oczekiwany efekt. W 34 minucie po raz ostatni w tym spotkaniu wyszliśmy na prowadzenie. Po rzucie wolnym z naszej połowy boiska, wykonanym szybko przez Nuno Bernardes'a piłkę między słupkami umieścił Michał Kleindienst. Wynik 3:2 nie utrzymał się jednak do przerwy. w 45 minucie wykorzystując zmęczenie przeciwnicy doprowadzili do remisu. 3:3.

W drugiej połowie bardzo szybko błyskawica pokazała nam dlaczego to oni grają wyżej. Zrobione w przerwie zmiany były widoczne, i przyniosły bardzo szybki efekt. W 47 minucie straciliśmy pierwszą, a w 49 drugą bramkę. obie padły po indywidualnych akcjach. Dodatkowo było widać różnicę w wyszkoleniu indywidualnym kilku zawodników Błyskawicy i naszych. Pomimo to otrząsneliśmy się po 2 szybko straconych golach i próbowaliśmy się odgryzać. niestety w 75 minucie meczu po jednej z naszych prób rywale odpowiedzieli swoją skuteczną kontrą. Wynik 6:3 utrzymał się do końca spotkania.
Pozostaje nam tylko podziękować rywalom za dobry mecz, i życzyć powodzenia w lidze. Dodatkowo życzymy szybkiego powrotu do zdrowia zawodnikowi, który ucierpiał w starciu z naszym zawodnikiem i został zniesiony, mamy nadzieję, że to tylko stłuczenie.