Sparing z Victorią Zerzeń.

W ten weekend zmierzyliśmy się na "Wembley" z Victorią Zerzeń. Mecz rozpoczął się z małym opóźnieniem, z powodu braku bramkarza w zespole przeciwnym. W początkowej fazie meczu zastąpił go jeden z zawodników z pola Victorii, co wykorzystali nasi napastnicy szybko strzelając 2 gole. niedługo później dołożyli trzeciego i do przerwy było 3:0. W końcówce pierwszej połowy na bramce Victorii zameldował się nasz rezerwowy bramkarz.  W drugiej połowie Victoria ruszyła do ataku. Najpierw szybko zdobyła bramkę, a w 50 minucie padł gol kontaktowy. Na szczęście szybko odpowiedzieliśmy i było już 4:2. Niemalże natychmiast Victoria znów złapała kontakt, ale do końca meczu nie wpadło już nic i spotkanie zakończyło się naszą wygraną 4:3.