Nadrabiamy zaległości.

Z różnych powodów na stronie nie pojawiały się relacje z naszych spotkań w ostatnich trzech kolejkach. Nadrabiamy zaległości i zapraszamy do lektury.

Kolejka 9. RKS Wygoda 2:1 Inter

Po wyrównanym bojuprzegrywamy z RKS'em na wyjeździe. W 32 minucie spotkania bezpośrednio z rzutu wolnego straciliśmy bramkę na 1:0. Natychmiast ruszyliśmy do odrabiania i już w 35' po strzale Wojtka Jankowskiego cieszyliśmy się z Remisu. Niestety nie udało nam się strzelić kolejnej bramki, a w końcówce drugiej połowy chwilę naszej nieuwagi w obronie wykorzystali gospodarze, ustalając wynik meczu na 2:1 i wysyłając nas do domu bez punktów.

Kolejka 10. Inter 6:1 Victoria Zerzeń

Po wyjazdowej porażce byliśmy zmotywowani, żeby kolejny mecz wygrać. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na zaangażowanie obu zespołów było to, że jeden z naszych zawodników był kiedyś graczem Victorii. W związku z tym, (a może tylko z wysokim poziomem sportowym naszegozespołu, wy oceńcie), do meczu podeszliśmy w 100% skoncentrowani i gotowi. Dość szybko zarysowała się nasza przewaga. Niestety nie udało się zachować koncentracji do końca i znów w końcówce straciliśmy bramkę. Nie zmienia to faktu, że bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu.

Kolejka 11. Pauza.

W kolejce 11 z uwagi na nieparzystą ilość drużyn w naszej grupie,pozostało nam tylko obserwować wyniki potyczek naszych konkurentów.