Talent Warszawa - Inter Warszawa

W piątek trzynastego przyszło nam się zmierzyć z kolejnym przeciwnikiem na naszym ligowym szlaku, Talentem Warszawa. Pierwszą bramkę straciliśmy bardzo szybko po strzale z dystansu. Od razu po rozpoczęciu ruszyliśmy do ataku i stworzyliśmy sobie sytuację, w której piłkę z linii bramkowej wybijał obrońca. Później spotkanie wyrównało się, ale tylko na chwilę, bo po szybkim ataku przeciwnika tracimy kolejną bramkę. Znów rzucamy się do ataku i znów obrońca wybija piłkę z linii bramkowej, tym razem jednak robi to ręką, a karnego na bramkę zamienia nasz kapitan. Do końca pierwszej połowy tracimy jeszcze 3 bramki, i na przerwę schodzimy z wynikiem 5 - 1 dla Talentu. W przerwie dokonujemy potrójnej zmiany i z nową siłą ruszamy na rywala. Przejmujemy inicjatywę, przyciskamy coraz mocniej i w 80 minucie otwieramy wynik drugiej połowy. Widząc, że ataki przynoszą efekt atakujemy ze zdwojoną siłą, co skutkuje kolejnymi dwoma bramkami. Niestety od razu po czwartej bramce dla nas sędzia kończy to spotkanie. Nie udało nam się odrobić strat, ale wygląda na to, że wracamy do gry.

A kolejny mecz już w środę, znów na Wembley o 20:30. Zapraszamy